Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2020, 03:10   #134
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Myślę, że wszystkim nam zależy na tej sesji równie mocno, gdyż gramy już jakiś dłuższy czas i każdy z nas zdążył się już do swoich postaci przyzwyczaić zarówno pojedynczo jak i do całej drużyny w całości.
Także z jednej strony byłbym dalekim od pisania postów na "odpierdal" i pośpiechu byle coś napisać, a z drugiej strony rzeczywiści jak to co roku okres wakacyjny jakoś tak średnio pomaga w toczeniu się sesji (i to najróżniejszych sesji) w swoim dobrym tempie z zachowaniem wysokiego poziomu merytorycznego.

Dlatego też może po prostu zaproponujmy jednak wstrzymanie przygód załogi Stelli na czas wakacji lub do czasu gdy wszyscy stwierdzą, że już ruszamy dalej z pełna mocą silników YT-1760?

To moje zdanie i jednocześnie propozycja.
Myślę, że Pinn będzie również preferował takie rozwiązanie choć oczywiście niczego nie sugeruję z góry i warto by wysłuchać opinii wszystkich zainteresowanych.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline