Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2020, 10:41   #1125
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 64 - 1940.V.27; pn; przedświt; rejon Abbeville

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę do pt. 07.31. Mam nadzieję, że wystarczy na sklecenie postów jak nie no to się przedłuży


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 5/10; -1; s.poważny; zmęczenie 0; (2 autosuk)

st.ag George Woods 3/10; -2; s.ciężki; zmęczenie 0; (1 autosuk)

mł.ag Birgit Schrötter 3/10; -2; s.ciężki; zmęczenie 0; (1 autosuk)



@Wszyscy




- Oki to w grze minęło ok kwadransa, może trochę więcej. Na świecie zaczyna się szarówka o świtaniu i jest chłodna, poranna wilgoć. Generalnie niezbyt przyjemnie do bytowania na zewnątrz.

- Z info jakie zdobył George wynika, że jesteście prawie po sąsiedzku Abbeville i rzeki Somme. Ale po niewłaściwej stronie frontu. Alianci są pi x oko na południe od rzeki. Arthur ma mapę to możecie to swoimi postaciami sprawdzić na mapce. Te dwie wioski to:

La Chateau des Tilleuls - tu gdzie po sąsiedzku rozbił się Wellington.

Grand-Laviers - ta którą obserwowali z początku Noemie, Birgit i Tim a teraz cała piątka. I


- Jak chcecie możecie sobie te adresy sprawdzić na GM, na mapie pilota może takich szczegółów nie będzie ale sam układ punktów, nazw i odległości wzajemnych powinien wyglądać podobnie.

- Zaś co do samej sytuacji no to powoli budzi się dzień, a część tubylców z Grand Laviers podążyła drogą w kierunku wraku więc minęli rozbitków ukrytych na skraju zagajnika w odległości kilkuset metrów i ich nie zawuażyli. W samej wiosce zrobiło się nieco spokojniej jak ci najbardziej wyrywni poszli w stronę wraku.

- I na sam koniec posta słychać dźwięk syren. Prawdopodobnie to z miasta coś nadjeżdża ale jeszcze nie wiadomo co. W swoim postach możecie uwzględnić, że to wóz straży pożarnej który przejedzie przez wioskę i pojedzie dalej.

- W tej turze chciałbym abyście ustalili co zamierzają robić postacie w ciągu najbliższych kwadransów. Zostają, czekają, idą gdzieś jak gdzieś to gdzie czy robią jeszcze coś innego.


---



- I w sumie tyle z mojej strony na tą turę Jak coś niejasne no to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline