Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2020, 13:50   #410
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Odpisałem czy już wrzucić odpis? Rage Wave Rocha to atak Ki, w sensie jak go opisać?
Możesz wrzucać. Rage Wave to ataki ki, trochę przypominający kamehamehę.

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Ale jak mamy czekać po każdej deklaracji tydzień to się mija z celem.
Przykro mi, że tak uważasz, ale nie możemy grać tak jak na początku sesji, gdzie na docu przeprowadzaliśmy większą część Twojej przygody. C-SGK1 robi już swoje trzecie zadanie i to jest bliżej końca niż początku (choć fakt, że pierwsza misja zakończyła się dość szybko). Pozostali są w środku swoich drugich misji. Nie mogę z jedną postacią pędzić na złamanie karku, a pozostałe prowadzić wolniejszym tempem, bo to się dopiero mija z celem. Niszczy ramy czasowe, uniemożliwia sprawiedliwe expienie wszystkich postaci itd. Dlatego podjąłem wcześniej decyzję, że na docu rozgrywamy tylko walki i dialogi, i zamierzam się jej trzymać.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline