Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2007, 20:33   #10
Gnashrakk
 
Gnashrakk's Avatar
 
Reputacja: 1 Gnashrakk nie jest za bardzo znany
No właśnie chodziło mi o to "gdzie?" Czy planeta, jaka planeta, czy może jednak orbita, barka? Jak brak danych to brak danych, ale jak to wygląda? oprócz zamku... Szeroko pojęte dokoła.

Mam takie pytanko, luźno związane z sesją, bo wiem, że część z Was gra w WH40k bitewnego. Używacie w walce Rhino? Jest w ogóle sens? Bo z tego co pamiętam, oczywiście mogę się mylić, skasowany nosorożec to skasowany oddział, niezależnie od ich pancerzy, które są chyba lepsze niż płyty montowane na tej jeżdżącej trumnie... Mimo ogólnie gorszego sprzętu lepiej maja Imperial Guards, ich Chimera to jeden z fajniejszych transporterów w grze, może razić sporo celów, niepancernych co prawda, ale zawsze, i na przód łapie boltera, czego nie potrafi wytrzymać Rhino.

W ogóle to zaczynam chyba zbierać Space Marines, ale jeszcze się nad tym głęboko zastanawiam. Musze przejrzeć najpierw inne armie, Orkowie juz mi się znudzili, IG to wydatek spory, bo figurków jak mrówków na to idzie, a też są fajni... Trzeba jeszcze raz przejrzeć Index Astartes
 
__________________
Ruck, Maul, Repeat!

Ostatnio edytowane przez Gnashrakk : 20-08-2007 o 21:15.
Gnashrakk jest offline