Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2020, 18:27   #12
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Notatka o postaci:

- Ci co chcieliby krótszą współpracę / świeższą znajomość... to urokliwy, wesoły, rozrywkowy (ojojej...) ludzki mężczyzna o bujnej rudej czuprynie i niebieskich oczach. Mańkut. Miecznik... Taki bardzo ludzki i zdroworozsądkowy i całkiem rzucający się w oczy. Szczególnie kobiece i ludzi niższego stanu którzy praktycznie biorą go za swojego na start.

- Dla tych co zdecydują się na istniejącą długotrwałą współpracę to świadomość tego, że moja to Inkwizytor... będzie jasna. Wymyślimy jakąś historię, czy kilka. Fajerwerków nie oczekujcie. Nie, on nie obnosi się ze swoim zawodem, czy powołaniem. To jeden z tych co sięgają po ten argument bardzo rzadko i tylko w uzasadnionych przypadkach.

Jakby ktoś pytał, to nosi miano Mailcor'a Pragnącego

P.S. Wiem, że był wymagany dwu, trzy zdaniowy opis konceptu postaci, ale mi się akurat zrobiło pełną postać ze wszystkim co się z tym wiąże, więc wiecie... nie sugerujcie się tym co pisałem wcześniej jako ostatecznej i jedynej objawionej wykładni, bo to tylko mała kropelka. Nie toleruję półśrodków kiedy za coś się zabieram.
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 29-07-2020 o 20:37. Powód: P.S.
Dhratlach jest offline