Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2020, 08:25   #89
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
- Dużo pytań – Erdan zaśmiał się nerwowo - Nie ma nikogo więcej… Darryn i Kith osłonili nas, bez nich nie zdołalibyśmy uciec martwiakom – powiedział ze smutkiem, kręcąc głową - Na pewno Iomedae przyjmie ich u siebie z dumą, prawda? Ci, którzy szykowali grobowiec na próbę, też już nie żyją, ktoś musiał wcześniej coś tu zrobić - chłopak pokręcił głową - A co do tego faceta, to nie wiem, z Kassen wyruszył w dół rzeki, teraz pewnie dotarł już do jeziora… Nie wyróżniał się bardzo, był tylko trochę blady, zamienił parę słów z tatą i kilkoma osobami, ale to tyle. Znacie go? A o jadeicie czytałem w zapiskach mistrza, ale nigdy go wcześniej nie widziałem - dodał na koniec.

Hira nie wyczuł nawet odrobiny skażenia w kawałku jadeitu od Erdana, ten Mary emanował za to ledwie dostrzegalną aurą. Oznaczało to, że musiał wchłonąć ogromną ilość złej mocy, zanim się rozpadł.
 
Sindarin jest offline