Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2020, 21:43   #243
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Jeśli pytasz o ten podany czas w nagłówkach to nie. Wtedy podaję konkretny moment. I tak to robię nie tylko w tej sesji. Głównie dlatego by złapać stopklatkę w danej scenie/scenach. Zwłaszcza, że często w jednym moim poście jest więcej niż jedna scenka. I o ile adresy są różne i z tym nie ma problemu to zgodność czasu w tej stopklatce zazwyczaj jest ta sama.

- Natomiast to co się dzieje w tej stopklatce zależy od tego co Gracze porabiają na planszy swoimi postaciami w danej turze. I zwykle odpisuję scenę co się komu działo od poprzedniej mojej tury. Czyli jak np. jest stopklatka o 13:15 to co się działo od poprzedniej tury czyli od śniadania. A nie dokładnie co się działo w ciągu ostatnich paru minut w okolicach 13-ej. Przepraszam za zamieszanie jeśli to kogoś skonfundowało i wprowadziło w błąd. By to jakoś nakreślić piszę w briefingach tą uproszczoną chronologię co kto robił. Ale z jednej strony nie zawsze mam konkretne deklarki z Waszej strony co do planów konkretnej postaci albo chcę zostawić jakiś luz gdyby ktoś chciał coś poświatotworzyć w retrospekcji. Dlatego do tej pory były takie ogólne. A te bardziej detaliczne no widzicie ile miejsca zajmują.
Okej, już wyjaśnione, cofam więc "propozycje" Zrozumiałem wreszcie.

Deklarka Seth: na obiad nie przychodzą, po zebraniu rzeczy z magazynu idą z Agnes do laba pogrzebać w chemii i poszukać jakiejś odpowiednio delikatnej mieszanki do pozbycia się z ogrodu wszelkich "młodych" roślinek i powstrzymać tym samym rozrost (rzuty kostką?). Potem porównuje listę roślin zasądzonych pierwotnie w ogrodzie z informacjami o tym co dodała tam Agnes z próbkami wszystkich gatunków które pobrali z ogrodu szukając czegokolwiek niezwykłego. Jak zdąży przed kolacją to jeszcze przygotuje medkity na wypraw na Archimedesa.
 
__________________
"No matter gay, straight, or bi', lesbian, transgender life
I'm on the right track, baby, I was born to SURVIVE
No matter black, white or beige, chola, or Orient' made
I'm on the right track, baby, I was born to be BRAVE"
Corpse jest offline