Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2007, 22:05   #14
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Najpierw odpowiedź na prostsze pytanie:

Cytat:
I druga sprawa, Baby Biatch ciągle z nami gra? Ja wiem że kiedyś tam w zamierzchłej przeszłości napisał całego jednego posta, ale wypadało by ten wyczyn powtórzyć. Szczególnie gdy Ostatnio Aktywny: Dzisiaj 07:06. No chyba że powiadomił MG o wyjeździe jakimś długim to wtedy sorry.
Na razie Baby Biatch gra..Co prawda nie odpisuje i nie zgłaszała nieobecności, ani niczego w tym rodzaju, ale na szczęście formuła rozgrywki powoduje, że jej milczenie nie blokuje gry. Uznaję brak aktywności za "wakacyjną przypadłość" licząc, że od września będzie aktwyniejsza...Jeśli nie, cóż...

Z dobrych wieści pojawi się nowi spiskowiec, więc minimalna liczba graczy będzie zachowana..

Cytat:
Jak żem zauważył, porobiło nam się parę światów na planie materialnym. I tu moje pytanie, mamy parę światów (planetek) na jednym planie materialnym, czy na środku Wielkiego Koła Planów wiruje sobie kilka planów materialnych? A jeśli druga opcja to jak są połączone? (tzn. np. wszystkie mają ten sam plan cieni, ale każdy ma własny plan eteryczny)
Z tym całym wieloświatem to jest pewien chaos, bo np. z punktu Zapomnianych Światów bynajmniej nie jest Wielkim Kołem
I jak w to wstawić setki portali z Sigil?
Ujmując to z mojego punktu widzenia istnieje niekończona ilość planów materialnych, każdy z własną kosmologią planów zewnętrznych ... Wszystkie one łączą się poprzez Plany wewnętrzne i Plany Przechodnie(gdyż te plany są wspólne dla wszystkich planów materialnych) ..Co więcej część z Planów Zewnętrznych łączy się ze sobą różne Kosmologie
Czego przykładem może być Otchłań i Dziewięć Piekieł wspólne dla Kosmologii Greyhawku jak i Forgotten Realms , czy Hades powiazanym nie tylko z Wielkim Kołem , ale Kosmologią bogów Olimpijskich..( Nie wspominając o Loth bóstwie Greyhawku i Forgotten Realms, czy też Tiamat z Dragonlance, Forgotten Realms i niechlubną wesją z Kosmologii Greyhawku (Smok podwórzowy ).
Z pozoru wydaje się to bezsensu, ale dlatego, że jest to myślenie trójwymiarowe (parafrazując dr. Emmeta Browna , z Powrotu do przyszłości III) a wieloświat to więcej niż trzy wymiary.
Owa nieskończoność w opisie planów..wynika właśnie z istnienia ich na więcej niż tylko jednej kosmologii...
UFF trochę to zagmatwane...ale myślę, że jest to jakieś wytłumaczenie, pozwalające jakoś połączyć to wszystko do kupy.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 17-08-2007 o 22:38.
abishai jest offline