Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2007, 22:49   #17
Mettalium
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 1 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
K, czyli o ile dobrze zrozumiałem to mamy takie coś. Plany to klocki i z nich budujemy (od biedny niech będą to) uniwersa. Na każdym uniwersum nie tworzy się kopia klocka (z palety ) ale jest to ten sam klocek co na innych (połączony jedynie z centrum – planem materialnym). Pomiędzy uniwersami przechodzimy poprzez klocki, które występują w innych uniwersach. Dobrze zrozumiałem? Jakoś idea, że mamy n alternatywnych planów materialnych w centrum wielkiego koła planów i przy założeniu, że tubylcy mają inne pomysły co do kosmologii tylko wyłącznie bo są nieukami i ćwokami bardziej mi odpowiadała.

Cytat:
Z dobrych wieści pojawi się nowi
To że tam jest literówka to się domyślam, ale powinno być:
1)pojawi się nowy
2)pojawią się nowi
?

[Edit]

I jeszcze jedno o czym ciągle zapominam, czemu są dwa Sephirothy? Mogę dać Venefi'cusowi brata?
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...

Ostatnio edytowane przez Mettalium : 17-08-2007 o 22:56.
Mettalium jest offline