Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2020, 19:16   #21
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Alexander napisał patykiem na piasku:

Cytat:
Skoro tak się stało, tak się miało stać. Sądzę, że dałoby się ich do tego przekonać. Bardzo są przywiązani do tego Fatum ? Dobrze, że przynajmniej teoria wielu światów wchodzi w grę i mamy wpływ na zmianę naszego losu
Uścisnął dłoń kobiety zdecydowanym męskim chwytem nie czuł jednak potrzeby, żeby bawić się w imadło:
- Witaj o dzielnia głosicielko przepowiedni! Zwą Mnie Aleksander Warszawski jestem bardem i bajarzem - Przedstawił się.

Potem Bartek zdecydował się pobawić w nieco gorzkiej prawdy... Alex nie miał do niego za dużo pretensji, bo zbytnie ukrywanie prawdy mogłoby się źle skończyć

Aleksander położył dłoń na ramię chłopca - Pan Bartek ma racje, wiem, że to dużo informacji na raz. Niebezpieczeństwo jest prawdziwe więc nie wyskakuj z patykiem na pierwszego lepszego goblina jakiego zobaczymy nie ma tu Mistrza Gry który oszuka rzuty na naszą korzyść ale postaramy się zrobić wszystko żebyś był bezpieczny. Potrzebujemy być rozsądni lecz z drugiej strony niebezpieczeństwo jest prawdziwe i nagroda również więc nie powinniśmy odmawiać wezwania, jakie rzuca nam przeznaczenie -

Próbował pocieszyć dziecko ubierając całą sytuację w ramy Monomitu Cambela aby był w stanie funkcjonować, jednocześnie musiał się upewnić, że chłopiec nie odstawił im akcji typu Leroy Jenkins i nie popełnił samobójstwa jak niektóre akcje jego postaci z gier o których mu opowiadał.
 
Brilchan jest offline