Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2007, 00:03   #18
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jakoś idea, że mamy n alternatywnych planów materialnych w centrum wielkiego koła planów i przy założeniu, że tubylcy mają inne pomysły co do kosmologii tylko wyłącznie bo są nieukami i ćwokami bardziej mi odpowiadała.
Bo jest prosta,... a człowiek jako stworzenie z natury leniwe (wliczajac i mnie ) i woli najprostrze rozwiązania.
Muszę przyznać, że twoja idea ma swój urok, ale problemem jest udokumentowana historia Faerunu, olbrzymi panteon tamtych bóstw(koło 6 razy większy od tego z Greyhawka), magia wieszcząca, i te wszystkie inne sprawy, które pozwalają ludowi spojrzeć na prawdziwą naturę wszechświata...Bądź co bądź, ćwoki zostają raczej na poziomie kamienia łupanego i malunków naskalnych.

Zresztą, z pukntu widzenia waszych postaci: struktura czasu , przestrzeni i wieloświata nie ma większego znaczenia (to raczej zabawa dla tych stertyczałych magików, co siedzą w wieżach...a potem pisza grube tomy które nikt poza nimi nie czyta )
Ważne jest to, że poprzez plany przechodnie i wewnętrzne można dostać się do dowolnego planu materialnego.
Cytat:
To że tam jest literówka to się domyślam, ale powinno być:
1)pojawi się nowy
2)pojawią się nowi
Niestety wybieram odp. 1..pojawi sie tylko jeden spiskowiec

Cytat:
I jeszcze jedno o czym ciągle zapominam, czemu są dwa Sephirothy? Mogę dać Venefi'cusowi brata?
Tu mnie zagiąłeś...Gdzie jest ten drugi Sephiroth? Owszem pojawiła się grupa zakapturzonych osób w Sigil...ale takie płaszcze to Standardowy Mundur Spiskowca.
I bynajmniej Sephiroth nie ma na nie patentu
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 18-08-2007 o 00:10.
abishai jest offline