Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2020, 08:34   #1131
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79
Myślę, że każdy lotnik umiałby rozróżnić wersję transportową od bombowej [...]
A co on tak z tymi bombami nagle wyskoczył? Ktoś coś o bombach pisał?

Ale poważnie. Rozumiem, że wypowiedzi lotnika są Twoją sugestią do mnie, że mój plan jest do luftu i na pewno nie wypali. Ty jesteś MG, Ty decydujesz, nie chcę się o to wykłócać, ale muszę zaznaczyć, że się z taką interpretacją absolutnie nie zgadzam. Samoloty transportowe mogły wykonywać całą gamę różnych misji i naprawdę przewożenie trójki ludzi z Anglii do Francji (jeszcze nad terenem wroga) nie jest jedyną możliwością. Tyle z mojej strony.

Co do trwającej kolejki nie mam żadnych poważnych deklaracji. Można uznać, że Woods siedzi z boku naburmuszony i słucha pozostałych. Jeśli byłbyś skory poczekać, do czwartku, mógłbym to ubrać fabularnie. Ale jeśli nie, to nie chcę blokować kolejki.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline