Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2020, 08:47   #129
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Jak chcesz - Tommy wzruszył ramionami trochę zbyt energicznie by wyglądało to naturalnie. - Dobra, nic tu po mnie. Spadam do... nazwijmy to domu, z braku lepszego słowa, chociaż piekło też nieźle by pasowało. Na razie.


- W posiadłości podejrzanego o handel narkotykami doszło do strzelaniny. Nim jednostka dotarła na miejsce, teren został otoczony przez funkcjonariuszy policji, a dostęp do niego uniemożliwiony bez wdania się w walkę z tymi ostatnimi. Jednostka patrolowała więc teren wokół. Dostrzegając pewne nieprawidłowości, udała się na dach, na którym znalazła zwłoki policyjnego snajpera, a obok nich podejrzanego o morderstwo. Mężczyzna został zidentyfikowany jako Boogeyman, prawdziwe personalia nieznane. Podejrzany zaczął uciekać, wobec czego jednostka ruszyła w pościg. Doszło do bezpośredniej konfrontacji, w której jednostka odniosła pewne szkody i została zmuszona do użycia działka LP-192. Działko dokonało kolejnych zniszczeń, sugeruje się usprawnienie mechanizmu. Podejrzany zdołał uciec.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline