Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2020, 21:10   #851
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Roz pozwoliła sobie na głupią minę wpatrując się w dowódcę.
- Zdrada? Krasnoludów? Chyba ta rasa nie ma takich zwyczajów? - cała reszta wydała jej się jeszcze bardzej dziwna. Dalekowzroczny plan niejakiego Loftusa, który obwołał ją dziewicą miał mieć jakieś zalety oraz wady, ale tych pierwszych więcej. Rozejrzała się niespokojnie i skłoniła przed dowódcą.

Poczekała, aż Loftus skończy wykonywać zadania powierzone przez Gustawa i niezwłocznie podeszła do niego.
- Roz Bauer - przedstawiła się szybko i niedbale skłaniając lekko głowę - Możesz wytłumaczyć mi o co w tym chodzi? Wymyśliłeś, że mam udawać jakąś szurniętą babę, którą wszyscy tutaj znają poza mną. Teraz twój dowódca stwierdził, że to pomysł o wiekszej ilości zalet niż wad. Jakie są te zalety i czego się ode mnie oczekuje. Mam zabawiać ludzi jakimiś głupimi pomysłami? Co robiła ta szalona akolitka, którą trzeba udawać? I po co?
 
__________________
by dru'
druidh jest offline