Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2020, 22:25   #752
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 45 - Plany i pakowanie

- Oki, no to udało mi się wreszcie walnąć post :> Przepraszam za obsówę, nie wyrobiłem się w zeszły weekend a w tym trafił mi się wyjazd i dopiero teraz napisałem post. A co do terminu to powiedzmy do cz 08.13. Czyli ok 1,5 tyg na napisanie posta.


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 11/10; zdrowy;
David Greer - 13/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 10/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 11/12; draśnięty;
Marian Zapała - 5/10; poważny (-1); marker; (1 autosukces)
Joe Xero - 8/12; ranny;
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



@Instytut

- Właściwie to akcja jest dość krótka i prosta. Cała trójka spotkała się na korytarzu parteru. A potem razem zeszła do piwnicy. Jeśli macie ochotę możecie rozegrać w retrspekcji to spotkanie czy ten kawałek po drodze.

- Na dole jest dość ciemno. Jak to w piwnicy bez światła. Czasem coś widać jeśli przez te małe piwniczne okienka czy wbite dziury wpada światło z zewnątrz ale no generalnie jest ciemno. Część z was ma latarki i lighsticki no to jak się ich użyje no to powinno pomóc z tymi ciemnościami.

- Na koniec posta cała trójka jest nadal przy schodach. Tyle, że już w piwnicy a nie na parterze. Z tego co Cleo mówiła to idąc dalej schodami w dół, na jeszcze niższy poziom to powinno się dojść do schronu. No i strzałki rzeczywiście kierują w dół do owego schronu. A jakby iść dalej wzdłuż głównego korytarza piwnicy no to powinno się dojść do tych pomieszczeń oznaczonych "wiatraczkiem" jakie chłopaki znaleźli na planie w gabinecie dyrektora.

- Więc w tej turze bym chciał głównie wiedzieć co dalej zamierza trójka hibernatusów. Czy idą do schronu, czy korytarzem czy jeszcze coś innego.



@Pustkowia

- Potraktowałem tą cysternę skillami jak to ze specową wiedzą. Tu są rzuty:

wiedza o cysternach: Mervin Kostnica > 8 = nic

wiedza o cysternach: Marian Kostnica > 3 = nic


- No czyli nie udało się w sensowny sposób otworzyć zaworu. Albo nie było jakiejś części, albo zawór nie chciał ustąpić, albo coś w ten deseń.

- Ale udało się wrócić do furgonetki. No i skoro szykuje się marsz na przełaj no to chciałbym wiedzieć co postacie zabierają ze sobą. W furgonetce jest pi x oko to co można dostać w supermarkecie czy sklepie sportowym/myśliwskim/surwiwalowym. Czyli paczkowane jedzenie, butelkowana woda, apteczki, karimaty, śpiwory itd. Jak macie jakiś pomysł/propozycje co to może być to wrzucajcie tutaj. Podumam czy to może być i ile by slotów ekwipunku zajęło. Możecie też wymienić coś z obecnego ekwipunku na to co jest w furgonetce.



---


- I chyba tyle na tą turę Jeśli są jakieś pytania albo coś jest niezbyt jasne to dajcie znać, postaram się wyjaśnić ocb
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline