Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2020, 19:36   #61
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Mmho powiedziała, żeby poszły do sali nawigacyjnej... I tyle. Czy Vaala się na to zgodziła? Czy poszła, opuściła "posterunek"? Nigdzie o tym nic nie ma... bo Wila to dopisała na końcu, i szybko wrzuciła, żebyś ty mógł dawać posta. Nie miałam więc możliwości, by dać jakąkolwiek odpowiedź Vaalą, by jakoś na to zareagować. No ale bum, MG zdecydował. Okej...
Sorry Buka ale ja jestem tylko człowiekiem. Mam dwa dni na napisanie posta i jak widzę że na docu hula wiatr to zarządzam wrzucanie postów i potem muszę z ich zawartości wysnuć kto gdzie jest. A warunki pisania nie zawsze są komfortowe.


Cytat:
2. Skarabeusze są wolniejsze niż orły, i nie powinny przebyć takiej drogi w owe 3h... No ale przebyły (końcówka posta MG). Też fajnie.
Tak jak wspomniała Asderuki to nie były trzy godziny , tylko około sześć i należy też wziąć pod uwagę jeszcze jedno. Że skarabeusze nie muszą oblatywać sześcianu dookoła tak ja wy... mogą się przebić przez sześcian wędrując korytarzami w nim... bo jest dziurawy jak szwajcarski ser. Więc miały krótszą drogę do przebycia.


Cytat:
Tak to widzÄ™ z mojej strony. I nie jest to rozpoczynanie kolejnej, nikomu nie potrzebnej dyskusji, jedynie po prostu informujÄ™, jak ja to widzÄ™ xPPP a teraz wracamy do samej sesji i gramy dalej...
I dobrze że ja swój punkt widzenia zachowuję dla siebie w twoich sesjach, prawda Buka?
A tak na poważnie... na Youtube znajdziesz od groma filmików typu CinemaSins i podobnych. Skoro profesjonalnym scenarzystom/pisarzom/reżyserom łatwo wytknąć plotholes to żaden amatorski MG nie jest od nich wolny
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 04-08-2020 o 19:44.
abishai jest offline