Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2020, 15:27   #264
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- To trochę aktualek na tą turę


@Skład kolacji

- No chyba już się w doc wyjaśniło. No ale jbc to powtórzę. W mesie na kolacji jest cała załoga. Czyli 9 osób. BG, exBG i Chris. Jak piszę, że "wszyscy" w tym nagłówku scenki to raczej dosłownie wszyscy


@Narada

- Narada przy kolacji jest burzą mózgów. A nie briefingiem tuż przed misją. Każdy jest obecny, może rzucić własną propozycją, opinią czy pomysłem. Albo zapytać o coś. Zgłosić jakiś problem czy inną sprawę. Taka właśnie narada wojenna jakie podjąć następne kroki. I na podstawie tej narady powinny zostać podjęte odpowiednie działania a kapitan powinien wydać odpowiednie polecenia służbowe. Ale po naradzie. Albo już wieczorem albo rano. Według regulaminu to kapitan powinien wziąć pod uwagę zdanie swoich speców bo na swoich specowych rzeczach zapewne znają się lepiej od niego. A załoga powinna respektować polecenia kapitana. I właśnie taka narada i burza mózgów jest okazją by obie strony przedyskutowały daną sytuację i mogły wpłynąć na siebie nawzajem bez szwanku na czyimś autorytecie. Bo jak już jest etap wydawania rozkazów w brefingu przed misją no to raczej jest po ptokach, zaczyna się czas działania. Ale na razie jest etap dyskusji o tych działaniach.



- I to przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd w swojej turze. No jak pisałem to mi się jak zwykle wydawało wszystko jasne i klarowne No a tu widzę powstało zamieszanie jak to wszystko wygląda.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline