Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2020, 23:05   #55
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Powoli dochodzę do siebie jutro postaram się wrzucić posta mój będzie raczej z tych krótkich, acz bogatych w treści i przemyślenia, a przynajmniej, taką mam nadzieje

Edycja z Stary 09-08-2020, 21:36 Jutro jednak dam wybaczcie dziś jestem już padnięty sorki za opóźnienie niewiele ważnego mam do dodania, ale jutro dam. Jeżeli za mocno stopuje sesje możecie pchnąć dalej a ja jutro wrzucę przemyślenia Alexa.


Edycja 2 z 08 - 08-2020 godz. 11:11 Jednak się nie wyrobiłem w poprzedniej, turze lekarka mówi, że 23 organizm się nasyci lekiem i powinno już być wtedy lepiej. Za to w tej turze się sprężyłem i dałem posta przyprawionego muzyką

Jakby Sowa nie był w stanie maniakalnym, to by pewnie się zastanowił nad tym, że świat snów w tym świecie jest prawdziwy a istnienie hybryd jak z "Cienia nad Innsmouth " oznacza, że HPL miał kontakt z innym światem i wzywanie imion przedwiecznych w piosenkach może się źle dla niego skończyć, ale nie dostałem komunikatu, że stan manii się skończył więc skorzystałem z okazji

Te piosenki mieli śpiewać bracia Cattleblack z sesji "Sierociniec" ale MG tam zniknął więc nie było okazji
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-08-2020 o 16:52.
Brilchan jest offline