Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2020, 20:13   #76
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 30 - 2020.03.07; sb; g 22:15

- Oki to dałeś swój post to ja też :> Termin powiedzmy do cz. 08.13. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :> Chyba, że dasz wcześniej no to może mnie też uda się dać wcześniej :>



Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Oki no tym razem krótszy post bo i szybka i krótka akcja

- Co do przekonywania Tammy by skleiła buzię no to poszły w ruch kości. Rzut jest doklejony do T 28 bo coś sknociłem z doklejeniem do ostatniej tury. W każdym razie wyszło 6.

Ed ma Gadkę na 7>6 (najsłabszy Atrybut: Charakter więc mod -1)
Mod -2 za ten cały brak zaufania, akcję na parkingu, skucie itd. Czyli 6-2=4
Tammy ma Determinację na 5
rzut kostką to 6

Czyli 5+4=9-5=4

wynik kostką 6 czyli 4-6=-2 suk > ma.por


- Tak to z mechy wygląda. A fabularnie to Ed przekonał na chwilę by się Tammy uciszyła. No ale jak rozpoznała znajomego gliniarza no to wszystko się sypło.

- Potem poszła standardowa procdura legitymacyjna obu stron. Chambers zabrał legitymacje do zweryfikowania. Legitki są ok więc w miarę na bierząco baza powinna je potwierdzić, że są tacy agenci.

- No i na koniec posta jeden z gliniarzy zagaduje do agentów. Generalnie zarzut aresztowania za prostytucję przez agentów DEA... Możliwy i legalny no ale rzuca się w oczy Zwłaszcza innemu przedstawicielowi prawa.


- No i w tej turze bym chciał wiedzieć jak Ed zamierza pociągnąć gadkę i z gliniarzami i z Tammy.


---


- To chyba tyle na tą turę jak coś nie jest klarowne no to pytaj śmiało

- No a ponieważ nie poszło ani gładko ani dyskretnie no to zrobiło się spore widowisko. Will jakoś utrzymał resztę na dystans swoją odznaką i gadaniem no ale przez to nie mógł wspomóc Eda przy areszto
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline