Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2020, 13:56   #119
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
@Alex - wiedziałem, że są tu gdzieś chemicy, nie sądziłem jednak, że tak blisko Może wykorzystam info w którymś z postów, wyjdzie że się znam, dzięki.

@rudaad - bo było by miło, a jak jest miło przyjemniej się współpracuje. Kojarzysz motywy z crpg, że dajesz postaci z drużyny przedmiot i zdobywasz punkty realcji, no to tutaj właśnie spadły A i tak Medex trafiłby w żyły osoby najbardziej potrzebującej <Dzyn dzyn Truposz zmienia nastawienie w stosunku do Alternatywy z neutralnego w kierunku pozytywnym do relacji o nazwie "odwzajemniona chciwość">. Wszystko jest tranzakcją.

@Dhratlach - odpisałem w prywatnym, co jakiś czas będę sprawdzał, a gdy coś się pojawi i będę miał chwilę postaram się odpisać.
 
Cai jest offline