Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2020, 20:55   #124
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Odegraj to w sesji.
Nope :> Ja z kolei mam ambicje pisać ciekawe posty z pogranicza horroru, nie wiem jak mi wychodzi, ale się staram. Nie mam zamiaru wchodzić w skórę magazyniera/kwatermistrza i w większości przypadków będę zamykał temat lakonicznym zdaniem, jak:

"Caleb poświęcił uwagę ekwipunkowi zabitych o tyle o ile posiadali przedmioty lekkie i łatwe w transporcie, jak chemia, używki i amunicja."

Chcesz, żebym odegrał co robie ze sprzętem z baraku, więęęęc... nie ma mowy. Nie opiszę żadnych motywów z baronem biegającym obwieszonym kałachami, z dwoma kamizelkami na plecach, próbującym przehandlować je za fajki, wode i jedzenie

Miszcz rzucił liste i powiedział - rozdzielcie między siebie, nic tam nie było o tworzeniu rozbudowanych postów z każdym gratem. Chwała, że Tobie się chce, może sesje survival/postapo wyrabiają taki nawyk, mi bliżej do Świata Mroku i pozostanę wierny korzeniom nie zaprzątania sobie głowy materialnymi zabawkami, no... chyba że chodzi o zapałki i medex :P

Same dialogi są niezbyt, trzeba będzie to nieco ogarnąć. Dhratlach ma racje, na spokojnie.
 
Cai jest offline