Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2020, 20:56   #58
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

- Niewiele ci mogę dać, bo sam niewiele mam o potężna - Zaczął zdejmując plecak. Pierwszą rzeczą, którą z niego wyciągnął była mumia Mefita bądź innego piekielnika - To był niegdyś Chowaniec potężnego maga wiem jak się zwał a z twoją potęgą mogłabyś lepszym sługom niż te leśne licha - Zaproponował.

- Nie jestem zainteresowana - Upiorzyca machnęła, dłonią lekceważąco jakby odganiała natrętnego owada.

Agnis przygryzł dolną wargę, a po jego obliczu spłynął pot, mógłby zaproponować jej dziennik każda istota zainteresowana magią z pewnością przyjęłaby taki skarb, lecz Czarnoksiężnik nie był gotów się jeszcze z nim rozstać.

Bał się, że perfumy mogą obrazić straszną byłą elfkę czy nie sugerowałby, że cuchnie? Zastanowił się przez chwilę, co tak naprawdę wiedział o Banshee?

Po chwili zastanowienia powrócił myślami do jednej z tych nocy pośród magicznych preparatów i dekoktów. Noce te były jednocześnie długie i za krótkie miały jednak swój urok, gdy jego wspaniała Mistrzyni opowiadała mu różne ciekawostki o świecie kiedyś pośród poblasku swej magicznej klatki usłyszał opowieść o nieumarłych elfkach, której słuchał z zapartym tchem oraz uwagą mimo fizycznego wyczerpania. Być może teraz uratuje to jego życie?
Agnis test wiedza historia używa inspiracji, aby rzucić z przewagą pierwszy rzut 11 niezdany o jedno oczko! Drugi rzut 18 zdany!


Banshee to zjawy powstałe z elfickiej młodej kobiety, która za życia była piękną próżną i złą istotą, za co po śmierci zostały ukarane utratą swojej urody i (nie) życiem w potępieniu. Często Banshee były egoistyczne i egocentryczne. Często także z ich śmiercią wiąże się jakaś historia/wydarzenie, którego nie chcą przyjąć za prawdę. Bardzo często tragiczne. Banshee są bardzo rzadkie i bardzo potężne. - Mówiła aksamitem głosem kobieta zrodzona z ognia.

An'nar nabrawszy, pewności ściągnął z szyj naszyjnik ze smoczym pazurem oraz wyjął flakon perfum położył te dwa przedmioty przed rozmówczynią - To są najbardziej luksusowe drobiazgi, jakie mam perfumy z polnych kwiatów oraz naszyjnik ze szponu potężnego smoka. Oba bledną przy twej wspaniałości, ale sądzę, że doskonale by ją obramowały w zamian za nic nieznaczącą dla tej wiedzącej istoty jak ty o Pani! Pozwól, że zostaną uznane za jeden dar - Złożył drugą ofertę.

- Całe życie najbardziej mnie ceniono za usługi, jakie mogę oddać. Może potrzebujesz, aby zebrać jakieś rzadkie zioło? Zdobyć dla ciebie jakieś przedmiot lub kogoś zabić, a nie chcesz kłopotać swojej zacnej osoby takimi drobnostkami? Mogę to dla ciebie uczynić - Oferował, jako ostatnią możliwość.

- W zamian prosiłbym o interpretacje snu, który miałem niedawno w miejscu mocy, o którym miejscowi mówią, że duchy wielkich bohaterów zsyłają wizję przyszłości. Jednak nie jestem w stanie zinterpretować, co mogą oznaczać - Rzekł następnie wyciągnął kartkę papieru i odczytał treść snu, którą zapisał zaraz po przebudzeniu.

 
Brilchan jest offline