Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2020, 14:54   #135
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Dajmy już spokój zapałkom i medexowi, tak tylko jeszcze dre łacha, częściowo z siebie Trochę mnie poniosło, bo inaczej sobie wyobrażałem podział. Sądziłem, że robimy go zakulisowo, bo są przecież dużo ciekawsze rzeczy do opisywania niż inwentaryzacja. Podział gdzie medex i drobnica, którą sobie zadeklarowałem i tak była mniej warta w porównaniu z chociażby kałachami i kamizelkami z baraku, z których domyślnie się z Ritą zrzekliśmy. Stosunek towar deficytowy do dwóch z wyższej półki plus bonus, korzyść Alternatywy bezsprzeczna. A potem przychodzi Ruda i narzuca arbitralną rozpiskę, z którą muszę się zgodzić, bo jak nie to znaczy, że robię "foszki bo tak", no i jest krokiem wstecz, znów trzeba myśleć co robić ze sprzętem z baraku, którego i tak nie chce, a medex osobie za wszelką cenę chcącej zapobec własnej śmierci jest w uj przydatny. Tam padło coś jeszcze o umotywowaniu, nosz przecież było w postach no dying -> medex. Tak to odebrałem, ale luz, łapię o co wam chodzi. Noł ofence, gramy dalej.
 
Cai jest offline