Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2020, 18:51   #132
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy szedł ulicą, przecierając co jakiś czas dłońmi zaspane oczy. Noc miał dość ciężką. Najpierw długo nie mógł zasnąć, a potem śnił całą serię koszmarów ze spadającym sufitem w roli głównej, tym razem jednak znajdował się pod nim. Ciężko powiedzieć czy zmrużył oczy na więcej niż parę godzin. W każdym razie dźwięk budzika przywitał z soczystym przekleństwem, na co jego nowy współlokator krzywo się na niego popatrzył. Ale O'Connor miał to gdzieś. Nie polubili się z tym nowym.

Do klubu wszedł jak zwykle, od kuchni. Zastanawiał się czy aby nie łyknąć sobie kawki. Po prawdzie nie cierpiał tej lury jak niczego na świecie, ale jeśli miałaby mu pomóc w obudzeniu się do końca... W każdym razie nie zdążył się rozejrzeć ani za Dannym, ani za Franko, nie wspominając o Felicji, kiedy od strony głównego wejścia usłyszał damski głos:

- Hej, czyj to ten gruchot od zaplecza zaparkowany?

Chłopak niezbyt chętnie wyszedł z kuchni. W szatni zobaczył jakąś staruszkę, chyba ostatni gatunek człowieka, jakiego spodziewałoby się spotkać na siłowni. Szczere zdziwienie wyrwało go z sennego marazmu, ale potężne ziewnięcie przywróciło go do stanu zamroczenia, a przede wszystkim zobojętnienia. Nawet nie starał się zakryć przy tym ust. Przecierając po raz kolejny oczy, odpowiedział staruszce pytaniem:

- A o co chodzi? - wypowiedź wzmocnił kolejnym ziewnięciem.


- Zależy od dalszych wytycznych - odpowiedział bez chwili namysłu Sierżant. - Jeśli naszym celem pozostaje rozbicie gangu narkotywego, wtedy należy ustalić czy przypuszczalny boss grupy przeżył strzelaninę w posiadłości. Jeśli zaś priorytetem jest schwytanie podejrzanego o zabójstwo policjanta, należy ustalić obszar jego działania, miejsca, w których pojawia się najczęściej i przygotować pułapkę na niego.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline