Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2007, 16:07   #16
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Ja proponuję shake'a, bardzo dobre jeżeli zachowa się odpowiednie proporcje:
Potrzebne składniki:
- ćwierć litra mleka
- łyżeczka cukru (ew. miodu, nawet lepszy)
- lód
- składnik, który ma nadać smaku np. banan, gruszka, czekolada
- opcjonalnie: kieliszek lub dwa wódki lub rumu, dodatkowy smaczek

No więc let's start:
Wszystko skitrać w mikserze i miksować, aż nie będzie śladu po owocu (czy co tam dacie), który nadaje smak całemu shake'owi. Potem przelać. Można dowalić trochę więcej lodu, a jeżeli nie mamy go w ogóle, to wsadzić wszystko do lodówki/zamrażalnika.
Twój przepis na 'szejka' zainspirował mnie do eksperymentowania. Jako, że w rpg zawsze z zawodów najbardziej pociągał mnie alchemik (lol) postanowiłem trochę z tym poeksperymentować no i stworzyłem dwie 'mikstury' o bardzo różnych przeznaczeniach.

Mikstura Choco-Banana
mleko w proporcjach podanych przez Ciebie (250ml), łyżeczka cukru, trzy łyżeczki kakao, banan pokrojony w plasterki (cały). Następnie do miksera i miksujemy tak około pół do całej minuty.
Przeznaczenie: poprawienie sobie humoru dobrym smakiem (dla mnie bomba)

Mikstura dławiącej ohydy
mleko 250 ml, kiwi pokrojony w plastry (cały), łyżeczka cukru. Następnie do miksera i miksujemy jak powyżej.
Przeznaczenie: odstraszanie gości, spowodowanie wymiotów, użyźnianie gleby (tudzież toalety)
 

Ostatnio edytowane przez Ra6nar : 19-08-2007 o 22:58.
Ra6nar jest offline