Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2020, 13:29   #155
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni gracze, chciałem Wam zwrócić uwagę na kilka kwestii związanych z malowniczą sceną w Waszym mieszkaniu. Nie wiem, czy Dick skusi się na dodatkowy zarobek i opitoli skalpelem w wannie dodatkowego klienta, ale nawet jeśli poprzestanie na tym jednym, ciekaw jestem niezmiernie jak cała paczka wybrnie potem z tego ambarasu.

Jak boosterzy wyjdą z organami, a nie pomogą w sprzątaniu, Dick zostanie w łazience z pozbawionym większości organów trupem, przy którym nie było na dodatek karty dawcy. Jeśli ktoś ze służb się tym zainteresuje, już widzę medialne nagłówki o czarnym degeneracie mordującym przypadkowe ofiary i patroszącym je we własnym mieszkaniu! BTW, chciałbym zobaczyć minę Sida jak się dowie o tej akcji.

Co do reszty paczki, Sid uświadomił Wam, że naprawdę jesteście kosmicznie zmęczeni i jeśli nie chcecie ujemnych modyfikatorów do najbliższych testów, musicie się przespać. Jeśli o zaproponowane przez Sida miejsce spotkania idzie, nie ma w tej deklaracji MG żadnej pułapki - znacie ten lokal i wydaje się dobry na spotkanie, ale koniec końców możecie się uprzeć na jakąkolwiek inną lokację (wpiszcie ją tutaj, to uwzględnię to tworząc następną fabularkę).

I dajcie jeszcze znać jakie ewentualne środki bezpieczeństwa chcielibyście przedsięwziąć, zanim udacie się na spoczynek (to może - choć wcale nie musi - mieć znaczenie).
 
Ketharian jest teraz online