Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2020, 14:15   #156
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak boosterzy wyjdą z organami, a nie pomogą w sprzątaniu, Dick zostanie w łazience z pozbawionym większości organów trupem, przy którym nie było na dodatek karty dawcy. Jeśli ktoś ze służb się tym zainteresuje, już widzę medialne nagłówki o czarnym degeneracie mordującym przypadkowe ofiary i patroszącym je we własnym mieszkaniu! BTW, chciałbym zobaczyć minę Sida jak się dowie o tej akcji.
IMHO najlepiej odegrać podobną akcję co Walter White z Crazy8 w pierwszym sezonie Braking Bad, czyli kupić, rozpuścić zwłoki kwasem w plastikowych kontenerach przedtem je podziabawszy na kawałki, a potem przewieść to do ścieku i wylać. Tu się znów kłania utrata auta.

Do zmęczenia ja już kilkukrotnie w postach sygnalizowałem, że Arthur pada na pysk i chciałby spać, ale bał się sam zostawać z psem.

Cytat:
I dajcie jeszcze znać jakie ewentualne środki bezpieczeństwa chcielibyście przedsięwziąć, zanim udacie się na spoczynek (to może - choć wcale nie musi - mieć znaczenie).
Może za pomocą prowizorki i tych blach, które ze sobą przytargał w walizie zrobić parę plomb wzmacniających drzwi ? Po prawdzie to bardziej byłoby dla iluzji i własnej satysfakcji, bo jeżeli ktoś nas znajdzie to przebiją się przez ściany :P

Rano można by to ściągnąć może nawet dziur nie zostanie jeżeli będą dobre rzuty a jeżeli zostaną to i tak tam nie będziemy wracać, choć znając nasze szczęście to jeszcze się narazimy włoskiej mafii .

Co do dodatków Sida do planu się zgadzam właśnie o czymś takim myślałem.

PS. Biedy Abi z deszczu pod rynne
 
Brilchan jest offline