Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2020, 15:02   #127
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Karaluch po tym co usłyszał od Irdulaca, zwrócił się do krasnoluda.
- Felixie, ja jeszcze nie skończyłem, znajdźcie z Uszkiem Willhelma i uciekajcie stąd. Oznaczcie drogę, żebym mógł was znaleźć. I cały czas trzymajcie czarodzieja przy sobie – zaakcentował na końcu ponieważ było to niezbędne dla ich dalszego przetrwania. Człowiek, którego ścigali musiał dysponować niespotykaną mocą i gdy tylko osiągnie swój cel, odbierając im czaromiota wytłucze ich jak psy.
Nicollo nie zamierzał zabijać pirata, dopóki nie uzyska odpowiedzi. Zamknął drzwi, zasłonił wszystkie okna, sprawdził inne możliwe kryjówki a potem podarł parę starych szmat. Nachylił się nad jeńcem.
- Nie waż się kurwa krzyknąć, rozumiesz? Zadam ci parę pytań, a ty mi na nie odpowiesz zgodnie z prawdą. Nie zależy mi na tobie tylko na tym, któremu służysz, więc puszczę cię wolno, masz moje słowo. Jeśli spróbujesz mnie okłamać, będziesz umierał w męczarniach o jakiś nie śniłeś w najgorszych koszmarach.
Na dowód, że mówi prawdę, bez pardonu włożył palec w ranę więźnia.
- Pamiętaj, że jestem bardzo cierpliwy.
Nasłuchiwał hałasów na zewnątrz. W chwili gdy uzna, że coś zbliża się do chaty, włoży szmaty głęboko w gardło jeńca by nie wydusił z siebie żadnego jęku ani pisku. Usiądzie na nim i przetrzyma jego ręce i nogi by nie wierzgał robiąc niepotrzebnego hałasu. Gdyby jednak zostali wykryci, Nicollo zamierzał wystawić więźnia na pożarcie bestiom a sam ukryć się gdzieś, gdzie go nie dostrzegą.
Rozpoczął przesłuchanie. Tylko od więźnia zależało, czy połączy je z wymyślnymi torturami.
- Gdzie ukrywa się twój Pan? Jak możemy go znaleźć? Ilu zdążył zebrać czarodziejów? Gdzie ich trzyma? Na czym polega rytuał, który zamierza odprawić? Co chce osiągnąć?
 
Arthur Fleck jest offline