Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2020, 19:45   #140
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Słuchaj, no - Tommy nie zamierzał silić się na uprzejmość. - Nie jestem twoim lokajem, nie żebyś wyglądała na taką, którą stać na jakiegoś. Jeśli wiesz kim jestem... - za późno ugryzł się w język. Ale skoro już tak się stało, to nie wypadało nie kontynuować. - Jeśli wiesz kim jestem, to wiesz na co mnie stać, a więc wiesz, że łatwo ze mną nie pójdzie. Chcesz grzecznie porozmawiać, to sama zachowuj się grzecznie. Chcesz się spróbować, proszę bardzo, wołaj kolegów czy kogo tam masz w zanadrzu. Tylko wyjdźmy najpierw na zewnątrz, szkoda by było tego lokalu. A jeśli chcesz wypić pieprzoną herbatę, to sobie zrób. Tam jest czajnik.

Chłopak przerwał na chwilę, jakby coś właśnie do niego dotarło.

- Czekaj, jakiego małego Francisko?

O Franko można było powiedzieć wiele, ale na pewno nie, że jest mały. Stąd wniosek, że babie musiało chodzić o jakiegoś innego Francisko Giovanniego. Tommy zaczynał się w tym wszystkim gubić.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline