Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2020, 09:55   #499
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Jest post i pociągnąłem akcję dalej, aż do Heldren.

W związku z tym, że uratowaliście Argenteę i bezpiecznie sprowadziliście ją do wioski, dotarliście do pierwszego kamienia milowego kampanii i otrzymujecie awans na 2 poziom. Postarajcie się zrobić awans w KP do następnej kolejki, kiedy ruszymy z drugim rozdziałem pierwszego scenariusza.

Co do sytuacji, w retrospekcjach odnieście się do sytuacji ze strażnicy i informacji od Rokhara, a w Heldren możecie sobie jakoś zagospodarować czas do rana. Na sesji jest mniej więcej koło 17.00. Rzeczy, które zgarnęliście dla siebie możecie sprzedać w sklepie, tylko dajcie znać, czego chcecie się pozbyć, a ja podam Wam cennik.

Jako, że trochę jest do pisania i musicie też zrobić aktualizacje KP, tym razem cztery dni na odpis. W kolejnej odpisce ruszycie z powrotem do lasu.

Czas reakcji BG do poniedziałku, północy.
 
Ayoze jest offline