Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2020, 17:16   #519
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Umbree... Chyba przesadzasz. Mi się wydaje, że bardziej chodzi o to, żeby podzielić loot sprawiedliwie. Mikstury, która wzięłaś jest warta więcej niż Akialowi, Mihaelowi I Drugdinowi przypadnie na głowę po podziale. Ja generalnie jestem za tym, żeby sprzedać wszystko co znaleźliśmy i podzielić kasę. Wtedy będzie sprawiedliwie.

Nie bardzo rozumiem po co te insynuacje. Psionik podzielił kasę między tych, którzy dostali przedmioty o najmniejszej wartości albo wcale. Możemy podzielić kasę po równo. Przy kolejnym podziale po prostu pierwszeństwo wyboru będzie dla poszkodowanych.

Nie ma się co spierać. Rozumiem zamysł Psionika, ale 100 gp w jedną czy drugą stronę mi nie robi różnicy.
 
shewa92 jest offline