Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2020, 22:23   #77
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oki to dałeś swój post to ja też :> Termin powiedzmy do cz. 08.20. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :> Chyba, że dasz wcześniej no to może mnie też uda się dać wcześniej :>



Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Oki no tym policjanci widocznie poczuli się usatysfakcjonowani wyjaśnieniami i legitymacjami agentów bo gdy się sprawa wyjaśniła puścili ich dalej.

- I dalej agenci bez przeszkód dojechali do własnego biura. O tej porze doby i tygodnia to jest raczej puste. Po umieszczeniu Tammy w pokoju przesłuchań obaj agenci mają chwilę przemyśleć sprawę jak to dalej pociągnąć.

- W tej turze bym właśnie chciał wiedzieć co dalej planują agenci. Jak zamierzają się zabrać za to przesłuchanie, jakie pytania zadają itd.



---


- I chyba tyle na tą turę jak coś nie jest jasne no to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline