Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2020, 22:53   #1280
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Strach pomyśleć co by było jakby teraz Dunacan wparował do kuchni ze sprzętem
No jak to co ? Poczęstowałby miłą starszą Panią jajkiem z ryżem można by do tego ugotować złowrogiej wołowiny (TM)

A co do pieniędzy to Duncan ma to do siebie, że je zbiera, żeby nie trafiły w ręce policji, ale potem nie ma pomysłu co z nią zrobić. Idąc za przykładem Dziedzica fortuny fabrykantów Engelsa i jego utrzymanka Marksa dużo się mądrzy, ale nigdy mu w życiu kasy nie brakowało więc nie do końca rozumie jej wartość

Normalnie odłożyłby na leczenie perkusisty, ale ten zaginął być może nie żyje więc muzyk zaproponuje Kidowi , Maxowi i Frankowi, że się podzieli, bo nie wie, w jakiej są sytuacji a jeżeli oni odmówią, to pójdzie, do kościółka odda.

Dla zielonego czuba mamona to źródło chciwości i zła stąd zbiera ją, ale potem chce się pozbyć

Choć w sumie mam pomysł teraz mi przyszedł do głowy może spróbuje pójść w tango w miasteczku uniwersyteckim upoić paru studentów obu płci i spróbować złapać jakieś tropy hmm całkiem niezły pomysł a może nie ? Na pewno lepiej zaczekać do wieczora.

Zresztą wpierw to potrzebuje się pozbyć tych spluw i magazynków :P

Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post
Zasadniczo Duncan wparowujący gdziekolwiek ze sprzętem to już powód do przerażenia bez względu na okoliczności
Ze sprzętu to na pierwszy rzut oka widać gitarę, miecz schowany pod kurtką tak samo jak granat, + szmaciany worek Mamma by pewnie zobaczyła jakieś obrys tych dwóch pistoletów (sam nie pamiętam, chyba wziąłem jeden ? Ale dwa to byłoby więcej części do tej kuszy)
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-08-2020 o 22:57.
Brilchan jest offline