Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2020, 13:58   #100
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Yutu pomagała Lao zająć się nieprzytomną dziewczyną. Kiedy już skończyły skorzystała z odpoczynku jakiego im zabrakło spiesząc do tego miejsca. O rozstawianiu namiotu nie było mowy więc inkwizytor tylko rozłożyła derkę i schowała się do śpiwora. Jako, że było jej nieco zimno ruchem robaczkowym przysunęła się bliżej swojego włochatego ochroniarza. Podziałało. Czekało ją jednak duże zaskoczenie kiedy z płytkiego snu pełnego chrobotów wyrwał ją nagły brak oddechu.
- Bll... Qara! - pisnęła kiedy pandołak się na nią przetoczył uniemożliwiając jej wydostanie się spod jego ciężaru. Kiedy ten również się obudził i zamarł nad nią na moment znów zrobiła się czerwona.
- J-ja wiem, że pilnujesz mnie bardzo dobrze... ale nie mogę oddychać! - jęknęła rozpłaszczona na podłodze próbując się bardzo nieskutecznie wydostać.
 
Asderuki jest offline