Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2020, 22:58   #201
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Hejka,
Okazja na pytania przepadła (przynajmniej do czasu, aż Ash będzie gotów zdjąć klątwę u Agathy, wtedy pewnie rzucę lub nie czy można jeszcze pytać to sobie odrobicie)

klątwa jak pewnie się domyślacie jest nagrodą za aktywność , ale jest też dodatkowym questem jakby nie patrzeć, a to chyba zawsze fajnie, zwłaszcza że mam tam schowane coś specjalnego . Według kalendarza dnd nów jest 15 dnia kolejnego miesiąca, ale celowo nie pisałem konkretnej daty. Zastrzegam sobie prawo do skrócenia w zależności od tego jak to tam dalej się potoczy z aktywnością.

@Brilchan przeprowadzenie rytuału da ci trochę expa, tak żeby wbić lvl, ale skąd weźmiesz krew nienarodzonego tego nie wiem :>

Jest okazja do lepszego zawiązania znajomości, przemyśleń co się właśnie zdarzyło i opracowanie planu na najbliższe dni.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 15-08-2020 o 23:21.
Rewik jest offline