Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2020, 10:03   #1
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wampir 5ed. Gotowy scenariusz

Niedawno wpadł mi w ręce gotowy scenariusz do Wampira 5ed. Jeżeli moje gospodarowanie czasem się nie zmieni, to z końcem września chciałbym ruszyć z sesją na jego podstawie. Scenariusz to: Fall of London, kto zna, tego proszę, żeby powstrzymał się od spoilerów.

W związku z tym będę szukać pięcioro graczy.
Akcja toczy się w 2012 roku, ale bohaterowie są wyciągnięci z letargu, w który zapadli z początkiem lat czterdziestych.

Miejscem akcji jest Londyn.

Jestem otwarty na wyjadaczy systemowych jak i na kompletnie nowe osoby. Dlatego też myślę o dwóch opcjach na start.

Dla nowych graczy gotowa postać (do scenariusza jest załączone 5 gotowych postaci) wtedy wspólnie sobie siadamy i traktujemy sesję jako warsztaty.

Dla graczy zaprawionych w bojach jest opcja stworzenia postaci zgodnie z wytycznymi z podręcznika. Ale bez szaleństw. Postaci początkowe.

Zaletą scenariusza jest brak dużych wymogów odnośnie historii postaci, bo większości swojej przeszłości i tak nie będą pamiętać. I teraz pytanie czy miałbym ewentualnych chętnych?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline