Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2020, 18:15   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pip, na nowo wstaw doca z pełną mechą i plik calca na drive bo się wysypały
- Ooo... To dobrze, że mówisz, bo nie wiedziałem. Jak ja kilkam to mi wyświetla to myślałem, że reszta też tak ma.

- No to jak tak to tu daję link: https://docs.google.com/document/d/1...NVzui7SLY/edit


Cytat:
Jest czas więc może się skuszę, jeśli się przekonam do... doca... w którym widzę, że prujecie długimi seriami bez poszanowania dla pestek, ale nie wiem jaki macie w nim "minimalnie wymagany obowiązek obecności". Poza tym, ja zawsze z tych co robią na pełnej mesze.
- Różnie z tym dociem bywa u mnie na sesjach i na tej sesji. Mocno subiektywna sprawa. Póki ktoś jest na solo (co wcale nie jest takie rzadkie) to nie jest to duży problem czy/jak używa doc bo jest tylko BG i MG. No ale jak już jakaś wspólna scenka na więcej niż 1 postać no to wypada jakoś to skorelować.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline