Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2020, 18:15   #5
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Rozbudowana historia to problem...

Postaci graczy są Heroldami Słońca. Oddanymi czcicielami Mitry. Dobrowolnie Zdecydowali się na letarg, jako wybrańcy. Po to, żeby Mitra wezwał ich, gdy będą potrzebni.

Sam letarg wiąże się z pewnym rytuałem, który z kolei jako efekt uboczny wymazał sporo wspomnień o waszej przeszłości. Dlatego długa i skomplikowana historia nie jest zalecana.

Ważnym aspektem będą Memoriams. Fragmenty wspomnień rozgrywane przez was. Sytuacje, gdy od decyzji podjętej w przeszłości zależeć będzie coś w teraźniejszości.

"Wiecie, akurat sobie przypomniałem, że przez siedem lat trenowałem w Japonii walkę samurajskim mieczem"

Będzie to jedna z form rozwoju postaci. Obok klasycznych PDków.

Gotowe postaci to:
Wikańaka wiedźma - tremere
Młoda uwodzicielka - ventrue
Włoski fixer - bruja
Znudzony wojskowy - nosferatu
Lekarz okultysta - hekata

Postaci mechanicznie są początkujące. Co więcej nie mają backgroundów (trudno utrzymać kontakty, czy ghula przez 80 lat snu).

8art, czytałeś scenariusz, więc wiesz, że cała masa rzeczy jest opcjonalna. Bardzo wiele kwestii zależy od decyzji graczy. Jeżeli nie przeszkadzałby Ci ciężar niesionej wiedzy to zachęcam do udziału.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline