Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2020, 21:58   #363
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 87 - 2037.V.13; śr; ranek

- Oki, mój post jest :> Termin do sb. 08.22. No to mniej więcej roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



@Zebranie


- Właściwie to na zebraniu rano może być dowolny skład. Więc jak ktoś z xcomowców jest potrzebny to może tam być. Ja domyślnie rozegrałem scenkę jakby na razie odzywali się tylko skanerzy.

- Co do tego co się dowiedzieli xcomowcy wczrajszego wieczora:

- Czerwone Dłonie mają swoją kryjówkę gdzieś w Imperial (możesz sprawdzić na GM), trochę na pd od pd granic St. Louis. Samochodem to ok 15 - 30 min jazdy z browara Lempa.

- Szefem Czerwonych Dłoni jest Hook. Hook ma protezę jednej ręki. Gerda jest jego porucznikiem i to zwykle ona przyjeżdżała na wymianę.

- Nie wiadomo jaka jest liczebność Czerwonych Dłoni. Na wymiany przjeżdżało zwykle 2-3 osoby, ot obsada furgonetki, czasem 1-3 osoby w dodatkowych pojazdach. Więc liczebność to pewnie minimum ok pół tuzina. Ale w samej bazie może być ich więcej.

- Nieznany jest stan aktualny Czerwonych Dłoni oraz porwanych ludzi i furgonetki. Bailey nie miał z nimi kontaktu gdzieś od m-ca jak przerzucił się na usługi Zamaskowanych.

- Bailey podejrzewa, że ludzie Hooka nie produkują tych półprouktów a jedynie są pośrednikami.

- Pod względem "profilu zawodowego" ludzie Hooka sprawiają wrażenie klasycznego gangu przemytników z domieszką rozbójnictwa.

- "Dłonie" podobnie jak spora część okolicy, odwiedza "The Hood" chociaż po takim numerze nie wiadomo czy się tam pokażą.


- No i w sumie ze streszczenia info to tyle. Jakbyś coś chciał wiedzieć jeszcze no to daj znać co i jak.

- No a w tej turze bym chciał wiedzieć byś jakoś rozdysponował xcomowcami jak się zabierają za szukanie tych Dłoni


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jak coś nie jest jasne to pytaj śmiało.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline