Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2020, 16:38   #501
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko zacisnęła zęby, gdy otrzymała cios. Mimo wszystko nie był aż tak poważny, jak z początku sądziła i wierzyła, że nie zostawi trwałego uszczerbku na jej zdrowiu. Niewiele myśląc, przystąpiła do kontrataku.

Jak się okazało, był on miażdżący. Trafiła prosto w twarz swego przeciwnika, wybijając mu kilka zębów i sprawiając, że jego maska opadła.

Wiedząc, że Enkh zajmie się znokautowanym, ruszyła do środka.

- Stać! Ręce na głowę! – krzyknęła, wpadając do pomieszczenia z duchem i dwójką mężczyzn, z których jednego już dobrze znała.

- Widzę, że i pana można nauczyć manier – skomentowała zimno – Ręce do tyłu, mam kajdanki. Mam też dużo wody i jestem tkaczką nie zawaham się jej użyć. Jeden zły ruch a będziecie mieli ze mną do czynienia – ostrzegła, zamierzając skuć przestępców.
 
Kaworu jest offline