Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2020, 21:50   #1150
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 67 - 1940.V.27; pn; przedświt; rejon Abbeville

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę do sb. 08.22. Mam nadzieję, że wystarczy na sklecenie postów jak nie no to się przedłuży, pi x oko chciałbym wrócić do moich weekendowych odpisów


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 5/10; -1; s.poważny; zmęczenie 0; (2 autosuk)

st.ag George Woods 3/10; -2; s.ciężki; zmęczenie 0; (1 autosuk)

mł.ag Birgit Schrötter 3/10; -2; s.ciężki; zmęczenie 0; (1 autosuk)



@Wszyscy




- Scenka jest podzielona na dwie bo dziewczyny poszły do stodoły a dowództwo prowadzi rozmowy na podwórzu no ale w każdej chwili możecie się zejść ponownie. W końcu to wszystko jest na tej samej posesji.

- Generalnie bitwa trwa nadal. Po sąsiedzku nadal słychać łomot artylerii.

- Do rozmowy na podwórzu dołączył ojciec Odette, Pierre Lapaige. No i dorzucił swoje 3 grosze.

- I w sumie tyle. Scena jest mocno podobna do tej z zeszłej tury. I jak zywkle, chciałbym wiedzieć co dalej zamierzają porabiać agenci


---


- I chyba tyle na tą turę Jak coś nie jest klarowne no to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline