Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2020, 12:00   #1156
Vadeanaine
 
Vadeanaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Vadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Chodzi mi o to, że jeśli zaczniemy gadać z wieśniakami, to jaka jest szansa, że o nas nie doniosą gdy ktoś im zagrozi?

Oczywiście jako gracz się dostosuje jakoś, ale według mnie powinniśmy po prostu jak najszybciej dostać się do Beauvais. Teraz wsiąkanie w gadanie z tubylcami gdy wiadomo, ze nasza armia jest niedaleko wydaje mi się lekko bez sensu.
No dla mnie sytuacja wygląda raczej odwrotnie. Był sens nie wdawać się w ogóle w kontakty z miejscowymi i przemykać tajnie, bo oczywiście mogą na nas donieść, ale to lepiej było od razu nie iść do wioski. Jak i tak już o nas wiedzą, to czemu teraz nie skorzystać z pomocy, kiedy możemy, a kiedy w kwestii donosicielstwa to już nic nie zmieni? Żeby w razie donosu nie wpaść, wystarczy choćby skupić się w pytaniu na siłach Niemców i moście, a dopiero po opuszczeniu wioski/przeprowadzeniu dalej, zmienić plan i kierunek.
 
Vadeanaine jest offline