Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2020, 21:24   #208
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Nie znam za wiele opcji poza materiałem darmowym i podręcznikiem gracza, więc w sumie nie wiem, ale myślę, że może mieć znaczenie tu to, że wciąż nowe rzeczy są wydawane. Geomancji chyba wciąż nie ma.

Niewątpliwie opcji jest mniej niż w takim pf'ie czy 3.5, niemniej dla mnie mechanika zawsze była środkiem do, a nie celem gry

Mozliwe, że przeskoczymy na karty w pdf'ie albo jakieś inne, to też trochę opcji się otworzy (dopóki miałby być to tylko fabularny zabieg to mozna taką kule ognia zamienić na meteor czy ciskany kamień, a taką ciemność w jakąś kurzawę etc.) i tylko rodzaj obr. zmienić. W każdym razie zobaczymy za niecały miesiąc, jak się ogarnę z egzaminem i będę mógł wprowadzić nowe postaci jak należy. Będę pamiętać, by się przypomnieć Tomasz.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 19-08-2020 o 21:29.
Rewik jest teraz online