Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2020, 21:59   #449
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Ogólna? Czyli szukanie więźnia w domu to za ogólne? Czyli muszę powiedzieć czy idę w prawo czy w lewo?
W pewnym sensie, ale nie dosłownym. "Szukam więźnia", to tak jakby Bardiel napisał teraz "Zakradam się do domu". Ale gdzie do tego domu, w jakim celu, czy woli omijać straże, czy je likwidować itd. Ty spokojnie mogłeś napisać "Przeszukuję parter/piętro, zaglądam do każdego pokoju, nasłuchuję pod drzwiami czy ktoś jest w środku, staram się wyczuć ki Chiaotzu, nasłuchuję kroków, staram się znaleźć języka, którego złapię i przepytam". Naprawdę miałeś masę możliwości i "idę w prawo/w lewo" nie musiały się wśród nich znaleźć. Tylko, tak jak pisałem, można było pisać posty warunkowe "Jeśli tak, to to, jeśli nie, to tamto". Wybrałeś prostsze rozwiązanie, dla fabuły dłuższe.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline