Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2020, 20:48   #3038
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiesz, cały zespół powstał po to, żeby wstrzelić się w środowisko gejowskie, bo była spora nisza disco, ale wyszli poza tą niszę i są świetni.

Co do Mandy i w ogóle Pana Barry’ego to mam ten problem, że ma super chwytliwą muzykę, którą ogólnie szanuje... Ale słyszałem ją już tyle razy, że mi się przejadła, ale np. Od niego to Copacabana nigdy mi się nie znudzi i ma ważne miejsce na mojej liście muzyki pod areobik.

TL: DR Mandy nie Manillow jako artysta jak najbardziej

Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
Hmm... no ok. Takie radiowe. Ale nie ma co się przerzucać jakimiś ABSLPG i innymi, tylko skupić na muzyce.

Macie coś żywszego. Chyba dawno nie było o ile w ogóle. Peace Sells...But Who's Buying?
Pisaliśmy jednocześnie nie znałem całkiem niezłe kojarzy mi się z Iron Maiden i wczesną Metalicką pewnie ta sama seria speed metalu i podobny okres ?

To może ja zaproponuje podobnego kalibru klasyka chyba ciut mniej kojarzonego w Polsce ? https://www.youtube.com/watch?v=MH3aWXvW6Y8
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-08-2020 o 20:51.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem