Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2020, 01:18   #364
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 88 - 2037.V.13; śr; popołudnie

- Oki, mój post jest :> Termin do sb. 08.27. No to mniej więcej cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie




- No to w sumie okazało się, że Bailey ma jakiś namiar gdzie by można spotkać Dłonie w okolicy Imperial. No i jak Nancy z Rubenem tam pojechali to o dziwo okazało się, że faktycznie tak jest. A nawet spotkali liczbę mnogą tych Dłoni

- Generalnie to w lokalu jest Ruben i Nancy. Reszta to spoko przez komunikatory czy sms/rozmowa na holo.

- Wygląda na to, że Dłonie czują się wesoło i swobodnie, grają w kręgle, piją piwo i generalnie impreza integracyjna w pełni. Łącznie jest ok 6-8 osób z czego 2 to Gerda i ktoś kto rysopisem pasuje do Hooka czyli szefa Dłoni.

- Ruben i Nancy mieli tak gdzieć z ćwierćpiwa czy czegoś podobnego by rozeznać się w styuacji w lokalu. Na zewnątrz sztormowa chociaż słoneczna pogoda a wewnątrz okien nie ma to nie aż takie straszne.

- Właściwie to lokal do dyspozycji xcomowców i oni mają inicjatywę. Mogą coś zagadać do Dłoni albo nie i poczekać aż skończą i wyjdą.

- Jak zagadają, a'la Ernesto no to tak "służbowo" się robi ale może szybko przejść do konkretów. Jak zareagują Dłonie na taki tekst to nie bardzo wiadomo.

- Ja zagadają a'la imprezowo no to nie wiadomo jak zareagują Dłonie. Mogą ich spławić albo nie. Jak nie spławią nie wiadomo czy nie będą chcieli się rozstać na miejscu czy jednak dojdzie do etapu samochodów i dojazdu do bazy.

- Jak nic nie zagadją i będą czekać na koniec imprezy no to nie wiadomo czy po wszystkim da się na czas podczepić pluskwę pod samochód. Trzeba by dobrze zgrać w czasie razem z wychodzącymi Dłońmi i prawie do końca nie będzie wiadomo które to ich samochody.

- Alternatywnie do którejś z tych trzech podstawowych opcji xcomowcy mogą jeszcze spróbować pojechać za Dłońmi po imprezie. Nie wiadomo czy tamci się poznają czy nie, że mają ogon. Jakby do tego czasu udało się jakoś podrzucić pluskwę no to byłby dość daleki ogon wtedy szanse, że się skapną o ogonie są dość minimalne.

- No i to takie podstawowe opcje. Ale jak masz pomysł na własne rozwiązania no to spoko Generalnie scena jest jak w poście i chciałbym wiedzieć jak xcomowcy zamierzają ją rozegrać


---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś nie jasne no to pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline