Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2020, 06:43   #634
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 67 - 2519.VIII.32; ranek

- Oki, doki, to mój post jest :> Jeśli chodzi o termin to do cz. 08.27. Czyli tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan Zdrowia:


Karl 14/14; s.zdrowy (0); (215 PD);
Tladin 15/15; s.zdrowy (0); (195 PD);

---



BN:

Adolphus 12/12; s.zdrowy (0); woźnica
Igor 12/12; s.zdrowy (0); wojownik
Jarucha 12/12; s.zdrowy (0); wiedźma
Manfred 12/12; s.zdrowy (0); wojownik
Ragnis 16/16; zdrowy (0); wojownik
Stephan 12/12; zdrowy (0); uczony

kuc 1 15/15; zdrowy (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy

---




Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Karl 125 PZ
- Tladin 45 PZ


- Pasza: 32 porcji (IX.07 -12 p)


PD





- Tladin 15 PD za przeprowadzenie rozmowy i scenki na wozie i trakcie.

- Tladin 5 PD za scenkę z Jaruchą.

- Tladin 50 PD za mechę i fabułę Jaruchy.

- Karl 10 PD za rozmówki na wozie i w karczmie.



Omówienie




- Oki no to w największym skrócie wieczór upłynął spokojnie. Każdy dotrwał rana w jednym kawałku. Jak ktoś ma ochotę na jakieś wieczorne czy nocne harce nie ma sprawy, może to rozegrać w retrospekcji. Jeśli nie to też nie ma sprawy, wtedy po kolacji każdy idzie lulu i wstaje rano wypoczęty.

- Co do tego kto jest w karczmie czy wieczorem czy rano no to tak z połowa stołowej obsady. Spora część to różnej maści żołnierze na przepustkach, kurierzy albo ci co z wolna się na festyn zjeżdżają. Więc wygląda na to, że im bliżej do równonocy to będzie głośniej i tłoczniej.

- Co do zamku to wygląda na to, że wszelkie urzędy, władza, świątynie, archiwa to raczej są w zamku. No ale zamek to teren wojskowy nie wiadomo czy ot, tak da się tam wejść "z ulicy".

- Ogólnie z rana jest scena śniadaniowa. Więc można sobie spokojnie przy niej pogadać no albo przewinąć co kto zamierza porabiać w tym pogodnym choć wietrznym dniu. Gladin zadeklarował na koniec tury, że Jarucha zamierza z rana iść nad strumień do praczek stąd taki opis w mojej turze. Jak do czegoś wiedźma jest potrzebna no to można z nią pogadać przed odejściem no albo w ogóle zatrzymać na miejscu.

- Generalnie macie swobodę manewru i inicjatywę o tym poranku więc chciałbym wiedzieć co z tym zamierzacie zrobić w tej turze


---


- I chyba z mojej strony tyle. Jak coś nie jest jasne no to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 21-08-2020 o 06:43. Powód: Edyta daty nowej tury.
Pipboy79 jest offline