Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2020, 10:32   #48
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Przykro mi, że akurat na mój post nie trafiłeś. W sesji, z której jest wzięty cytat robiłam za MG pomocniczego, głównie od mechaniki. Maszyny i to w każdym aspekcie w NS nie są łatwe do ogarnięcia. Napisałam kilka fajnych tekstów, z których jestem dumna, ale mam zamiar tworzyć kolejne i wtedy się przechwalać.

Jakoś nasze drogi na forum nigdy się nie skrzyżowały, ale wierzę, że wiele mogę się nauczyć. Raz, ze względu na to, że jesteś doświadczonym Mistrzem, dwa, że naprawdę chcę.

Za chwilę poślę PW i mam nadzieję na owocną współpracę. Oddaję się cała w twoje ręcę.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem