Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2020, 22:56   #78
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Mój plan wyłożyłem chyba jasno, ale machę szybkie podsumowano:

- Reszte nocy Daniel proponuje spędzić z Jane u niej.

- Nastepnego dnia muszę ogarnąć sobie broń. Colt 1911 powinien się nadać, pasuje do epoki. Po pierwszej wojnie powinno być tego trochę na rynku.

- Do tego mapę miasta, na której zacznę zaznaczać punkty jak w napisałem poście. Jane będzie idealną pomocą do śledztwa w sprawie danych zaginionych. Dostęp do gazety od kuchni to całkiem dobra rzecz. Zobaczymy co i czy coś w ogóle z tego wyjdzie (skupie się na domu i miejscu pracy zaginionych).


Nie wiem ile nas post posunie, ale chciałbym poszukać tego samego dnia jakiegoś podupadłego hotelu na uboczu. Może niedaleko portu w jakiejś biedniejszej okolicy? Po zmroku można by się tam przekraść, próbując zgubić potencjalny pościg. I oczywiście zmiana ubrań na nowe i biedne, żeby wtopić się w tłum lokalsów. Wspominam jakby było potrzebne to odpisu MG, a jak nie to sam napisze w którymś kolejnym odpisie.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline