Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2020, 20:50   #15
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Icarius, Może rozegrajmy to w postach? Krótsze, dłuższe, nie ma znaczenia. Wiadomo, pierwszy post to zawsze przedstawienie postaci, a dalej już sesja i uzupełnienia i rozwinięcia. Co w sesji to w sesji, co w komciach to między graczami. Zawsze tak u mnie było, jest i będzie na wieki wieków, amen.

Jak chcesz możesz spokojnie pisać jako pierwszy w sesji. Mój post na pewno nie dzisiaj, może jutro, raczej najpóźniej w poniedziałek. Zobaczymy jak mi pójdzie, bo mam troszkę na głowie, ale to co już w niej jest jest całkiem nieźle sklarowane, ale nadal to za mało, by to przelać na porządnego posta.

Tak, będzie raczej jednym z dłuższych, ale przede wszystkim treściwych. To mogę przyobiecać. Albowiem Bóg tak chce, taka jest wola Boga, aby posty były treściwe!
 
Dhratlach jest offline